5 Ekim 2009 Pazartesi

Suretler


Duru' yu posta paket operasyonundan sonra gızlıce bu fılme gittik. Bilim kurgu filmlerini çok severim. Konusu ilginç görüntüler fena değildi. Bu bölüm alıntıdır:
(Filmin konusu gelecek zaman ile ilgili olarak; 2054 yılında insanlar evlerinden çıkmayarak, zihinsel olarak kontrol ettikleri Surrogatesler yardımı yani uzaktan kumandalı bedenler ile yaşamlarını sürdürmektedirler. Böylelikle suç oranı daha aza indirgenmiş ve insanlar mutlu bir şekilde hayatına devam etmektedir. Ancak bu mutluluk sonsuza kadar sürmez. Bir suçlu, yanına aldığı Surrogate ile seri insan katliamına çıkmıştır. Zaten filmde burda başlamaktadır. Ve bir polis yani ünlü aktör Bruce Willis, Suretler cinayetlerini çözmek için yıllardan sonra ilk kez evinden dışarı çıkacaktır.)
İlk etapta süper bir fikir gibi gelse de sonradan şunu farkediyorsunuz. Sen evde kös kös oturup güneşi, temız havayı, hayatı kaçırırken senin robotun dışarıda gününü gün ediyor. Yok ben almazdım bu robottan. Keyifli bir film.

2 yorum:

Handan dedi ki...

Ben de onu soracaktım, insanlar nasıl vakit geçiriyorlar bu arada.. Yapacak işimin olmadığını düşünemiyorum bile. Çok sıkıcı :)

fullhouse dedi ki...

ben de senin gibi düşünüyorum Handan. Böyle birşey yaşamak istemezdim :)